Danimarkalı BALIO Ahşap Çatı Penceresi
BALIO 78x92 cm Ahşap Çatı Penceresi
BALIO 78x92 cm Ahşap Çatı Penceresi BALIO 78x92 cm Ahşap Çatı Penceresi BALIO 78x92 cm Ahşap Çatı Penceresi BALIO 78x92 cm Ahşap Çatı Penceresi
Karşılaştır
BALIO

BALIO 78x92 cm Ahşap Çatı Penceresi

Stok Kodu : FOF M4R
941,35 TL
847,21 TL
Kategori : Ahşap Çatı Pencereleri
* Hediyesi : Eteklik Hediyeli
Garanti Süresi : 24 Ay
Piyasa Fiyatı : 219 €
Fiyat : 199,00 EURO + KDV
Havale : 821,80 TL (%3.00 havale indirimi)
100
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş

Açıklama

AHŞAP ÇATI PENCERESİ

Balio Çatı penceresi masif çam ağacından imal edilmiştir. Ancak bu ahşap kısımlar, yağmur veya kar ile temas etmez. Çünkü üst yüzeyi alüminyum eteklikler ile kaplıdır. Ortasında bulunan pivot açılım sağlayan menteşeleri sayesinde kanat kısmı kendi ekseni etrafında 180 derece dönerek dıştaki cam içeri döner ve kolayca temizlenebilir.

ÇATI PENCERESİ ETEKLİK SEÇİMİ

Balio çatı pencerelerinin mutlaka bir eteklik ile birlikte kullanılması gereklidir. 2 tip eteklik mevcuttur. Kiremit veya sandviç panel gibi yüksek hadveli çatı kaplama malzemeleri için WO C2R, shingle veya membran gibi daha düşük çatı kaplama malzemeleri için ise ZO C2R eteklik kullanılmalıdır.

ÇATI PENCERESİ CAM ÖZELLİKLERİ

Balio Çatı pencerelerinin camları 24 mm kalınlığında güçlendirilmiş yalıtımlı çift camdır. İki cam arası argon gazı doldurulmuştur. Bu da ısı iletimini azaltır ve kışın ısı kaybı düşer, yazın içerinin ısınması azalır.

ÇATI PENCERESİ MONTAJI

Orijinal kartonun içinden resimli montaj klavuzu çıkmaktadır. Gerekli adımlar tek tek takip edilirse çatı penceresinin montajı kolayca yapılabilir. Montaj desteği alınması isteniyor ise lütfen bizimle temasa geçiniz.

Ahşap Çatı Pencereleri
Tavsiye Edilen Ürünler
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.